Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Provokatér z Kladna neustále porušuje zákaz řízení

Čtvrtek, 5. května 2022 07:56

Během uplynulých dvou měsíců strážníci Městské policie Kladno pětkrát zastavili a řešili čtyřiatřicetiletého řidiče, který má vysloven zákaz řízení motorových vozidel. Muže si vždy k dalšímu šetření převzali policisté.

Provokatér z Kladna neustále porušuje zákaz řízení (Ilustrační foto: KL)

Doručování rozhodnutí o přestupku s uložením dalšího zákazu činnosti, spočívajícím v zákazu řízení motorových vozidel, se snažil všemožně vyhnout. Na adrese pobytu, kterou uvedl i policistům při silniční kontrole, se nezdržoval a písemnosti si nevyzvedával. Také na adrese, kterou uvedli nájemníci z adresy domu, kterou řidič uvedl, se muž nezdržoval.

„Hlídka muže, který se vyhýbal převzetí dopisu od správního orgánu, zjistila v ulici Štítného. Zásilka tak byla nepolepšitelnému řidiči doručena. Z dalšího zákazu řízení si však řidič těžkou hlavu nedělal. Hlídka strážníků Městské policie ho o několik hodin později znovu zastavila při řízení motorového vozidla a opět předala do rukou Policie České republiky s podezřením ze spáchání trestného činu maření úředního rozhodnutí,“ uvedla mluvčí kladenských strážníků Alena Purkytová.