Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Muž z Kladna onanoval na veřejnosti. Nyní má oplétačky s policií

Úterý, 26. dubna 2022 06:59

V sobotu ráno oznámila kladenským strážníkům pracovnice jednoho z obchodu na Havlíčkově náměstí ve Švermově, že do provozovny přišel muž, vyndal své přirození a začal onanovat. Na místo okamžitě vyjela hlídka strážníků.

Muž z Kladna onanoval na veřejnosti. Nyní má oplétačky s policií

Po příjezdu strážníci zjistili, že muž, odpovídající popisu oznamovatelky, již opustil prodejnu a postává u jiné provozovny. Na výzvu strážníků předložil svůj doklad totožnosti a hlídce sdělil, že si chtěl pouze nakoupit a prodavačka mu řekla, ať nedělá blbosti. Proto z obchodu odešel. Strážníci se s mužem vrátili zpět k prodejně, kde kontaktovali oznamovatelku a také svědkyni celé události. Obě ženy shodně uvedly, že muž vešel do provozovny a u jednoho z regálů začal onanovat. Zákaznice ho napomenula, ať se chová slušně, na to muž reagoval tak, že přešel k pokladně, kde se přímo před zraky prodavačky začal opět uspokojovat. Žena ho vykázala z prodejny a ihned vše oznámila strážníkům.

Ještě, než přijela na místo přivolaná hlídka Policie České republiky, strážníci zjistili, že se muž stejně choval před nějakou chvíli i ve vedlejší prodejně. Tam si prohlížel vystavené zboží a u toho onanoval. Po chvíli obchod sám opustil. Celý případ, si k dalšímu šetření převzali policisté.