Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Slánská radnice prodává v aukci další lukrativní pozemky

Pondělí, 11. dubna 2022 09:23

Během měsíce ledna proběhly první aukce pozemků v lokalitě Háje. Bylo nabídnuto pět pozemků. Aukce byla organizována ve dvou po sobě navazujících kolech tak, aby se případní neúspěšní zájemci mohli účastnit dalšího kola. Z pěti nabízených pozemků byly čtyři pozemky prodány a jeden pozemek bude znovu nabídnut v některém z příštích kol aukcí.

Slánská radnice prodává v aukci další lukrativní pozemky (Foto: KL)

S novými majiteli je nyní jednáno o uzavření kupních smluv. Všechny výsledky aukcí již byly schváleny zastupitelstvem města.

Co se tedy děje v dalším období?

25. února byl zveřejněn plán dalších aukcí na tři měsíce dopředu, v každém měsíci bude opět nabídnuta vždy pětice pozemků. Tento plán je zveřejněn na webových stránkách projektu: prodejpozemkuslany.cz. Další aukce tedy odstartovala 15. března prvním kolem, ve kterém byly prodávat tři pozemky a 22. března se odehrálo kolo druhé, kdy se nabízely další dva pozemky. Další kola aukčního prodeje budou v dubnu.

Posílení propagace

„Vzhledem k tomu, že pro prodávané pozemky hledáme i majitele z okolí Slaného, rozhodli jsme se umístit na vybraných místech kolem hlavních silnic v okolí města velkoplošnou reklamu. Také jsme naše pozemky nabídli na největším realitním portálu Sreality. Uvidíme, jak tyto aktivity budou fungovat a zda třeba přitáhnou do města i nové Slaňáky,“ uvedla Magdaléna Stýblová ze slánské radnice.