Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Kladenští strážníci zadrželi na schodech do Podprůhonu onanujícího muže

Čtvrtek, 24. března 2022 08:14

V minulých dnech vyjeli strážníci na žádost Policie ČR prověřit oznámení jedné z obyvatelek Štechovy ulice, že se tam pohybuje onanující muž. Na obhlídce ulice oslovil hlídku mladík slovy: „Na schodech do Podprůhonu stojí divný chlap, asi úchylák.“

Ilustrační foto: KL

Strážníci na schodech muže, který odpovídal popisu oznamovatelky, našli. Stál zády k hlídce a onanoval. Nejprve tvrdil, že zde pouze močí, nakonec ale hlídce předložil svůj doklad a k nevhodnému chování se doznal. Podle jeho slov měl na schodech domluvenou schůzku s jiným mužem, kterému za službu orálního sexu zaplatil 300 korun. Protože ho prý ale nedokázal uspokojit, rozhodl se akt dokončit sám.

Výtržníka strážníci předali hlídce státní policie. Ještě, než místo opustili, oslovila je sama oznamovatelka případu. Vyprávěla jim, že onanistu potkala u kontejnerů na odpad, když venčila psa. Muž na ní začal volat: „Pojď sem, zastav se, kam jdeš?“ Žena dostala strach, utekla domů a pozorujíce výtržníka oknem ihned volala tísňovou linku. I tuto informaci strážníci předali přítomným policistům.