Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Veronika Preti: Začínáme běhat

Úterý, 22. března 2022 17:02

Začali jste běhat a nevíte, jak pokračovat? Od čtvrtka se můžete přidat do kurzu Veroniky Preti alias Jeden měsíc běžce a zjistit, jak zapracovat na svém běžeckém tréninku.

Veronika Preti vede již 5. rokem běžecké kurzy pro začátečníky a loni k nim přidala i kurz, který je určen pro běžce, kteří už své první kroky mají za sebou, ale nevědí, jak pokračovat dál. V 6 lekcích díky kurzu doběhnete dál, ale také rychleji.

Jestli tedy máte chuť na sobě zamakat, zjistit, co jsou fartleky nebo intervaly, začít běhat v kopcích, tak se zkuste na kurz přihlásit.

Detailní informace a přihlášky najdete zde. https://bit.ly/3wpCxyX

První krok je najít odvahu napsat přihlášku … pak už to běží samo … a opravdu běží! Za těch pár týdnu se z ufuněných stovek metrů stane v kuse odbhěhnutých pět kilometrů … a je za tím bezvadná trenérská práce … Verča do svých kurzů dává maximum … podpory, motivace, úsměvů, individuálních rad i tajných tipů … a na Vás už je jen chtít a neflákat se, protože rozběhnout se může opravdu každý! Kurz jsem si našla sama a nelituju! Verča se nám opravdu maximálně věnovala… a ve správné chvíli dokázala hecnout,abychom se nebáli a proběhli další metry navíc….z kurzu jsem si odnesla nejen radost z běhání … ale hlavně chuť pokračovat dál …. víru,že dokážu nemožné a taky nová přátelství, která jsou k nezaplacení … Martina Tatková.