Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Kladenští policisté odhalili dalšího zfetovaného řidiče bez papírů

Středa, 9. března 2022 07:43

Osmadvacetiletý muž si byl vědom toho, že mu bylo vysloveno několik zákazů řízení. Přesto se posílil drogou, usedl za volant a vydal se vstříc novým dobrodružstvím. Nyní tomuto řidiči hrozí až dva roky za mřížemi.

Kladenští policisté odhalili dalšího zfetovaného řidiče bez papírů (Ilustrační foto: KL)

Policisté z obvodního oddělení Kladno-Kročehlavy zastavili v pátek 4. března, půl hodiny před půlnocí, v Ininově ulici v Kladně, osobní vozidlo Fiat, které řídil osmadvacetiletý muž. Toho hlídka vyzvala k předložení dokladů, přičemž předložil pouze občanský průkaz a doklady od vozidla. „Muž řidičský průkaz nepředložil, neboť jej má zadržený kvůli zákazům řízení, které má platné od října 2021 do prosince 2023,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

„Dále byl kontrolovaný vyzván k dechové zkoušce a testu na drogy, přičemž alkohol byl přístrojem vyloučen, avšak test na drogy vyšel s pozitivním výsledkem na látky amfetamin/metamfetamin,“ dodala Michaela Richterová.

Osmadvacetiletý muž je v současné době podezřelý ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za což mu v případě odsouzení hrozí až dvouletý pobyt ve vězení.