Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V Přítočně vykradl zloděj stavební buňku, škoda je 80 tisíc

Čtvrtek, 3. března 2022 08:53

Na pořádně tučný lup si přišel zloděj, který se vkradl do stavebních buněk. Ty si řemeslníci postavili ve Velkém Přítočně, v těsné blízkosti objektu stavebnin. Na pachatele v nich čekalo elektrické nářadí. Soukromá společnost odhadla škodu na částku přesahující 80 tisíc korun.

V Přítočně vykradl zloděj stavební buňku, škoda je 80 tisíc (Ilustrační foto: KL)

K vykradení stavební buňky došlo v době od 18 hodin 26. února do ranní sedmé hodiny 28. Února. „Podle dosavadního šetření zatím nezjištěný pachatel se dostal do stavebních buněk za užití násilí, kdy vypáčil dveře. Tím se dostal do vnitřních prostor, odkud odcizil dvě úhlové brusky, kotoučovou pilu, sbíjecí kladivo, vrtačky a jeden geodetický měřící stroj,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až dva roky za mřížemi.

„V souvislosti s tímto případem se obracíme na veřejnost a prosíme o jakékoliv poznatky k možnému pachateli. Pokud jste si někoho podezřelého všimli a mohli byste nám pomoci se ztotožněním osoby, ozvěte se nám na telefonní číslo 974 873 574. Využít můžete také linku tísňového volání 158,“ dodala mluvčí Richterová.