Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Vítězná ulice ve Slaném je kompletně zrekonstruována

Pondělí, 7. února 2022 08:00

Ve Slaném byla dokončena druhá etapa rekonstrukce Vítězné ulice. Místní se tak mohou těšit na 72 parkovacích míst, opravené vozovky, nové chodníky, veřejné osvětlení, kontejnerové stání nebo na doplněné odpadkové koše.

Vítězná ulice ve Slaném je kompletně zrekonstruována (Foto: Archiv Martina Hrabánka)

Celou touto stavbou, jejíž první etapa byla ukončena v loňském roce, došlo nejen ke zřízení 72 parkovacích míst, ale také k rekonstrukci vozovky, chodníků, veřejného osvětlení a kontejnerových stání. Doplněny byly také nové odpadkové koše se zásobníky pro sáčky na psí exkrementy. Stavebním úpravám se nevyhnula ani část plotu sousedící mateřské školky, který byl pro dispoziční potřeby stavby částečně posunut a nezapomnělo se ani na vodovod a plynovod pod novými povrchy, který byl přeložen. Za realizaci celé stavby město vydalo 12,1 milionu korun, z toho druhá etapa vyšla na přibližně 6,5 milionu korun.

„Ukončili jsme druhou etapu výstavby parkovacích míst v ulici Vítězná. Stavební úpravy pozitivně ovlivní i bezpečnou cestu dětí sousedící mateřské školky. Za realizaci celé stavby město vydalo přes 12 milionů a sluší se poděkovat pracovníkům odboru správy majetku, kteří měli tuto stavbu na starosti,“ uvedl slánský starosta Martin Hrabánek.