Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

V Kladně vykradl zloděj restauraci, škoda je přes 350 tisíc

Pondělí, 31. ledna 2022 07:44

Kladenští policisté šetří případ vloupání do restaurace, která je v Erbenově ulici. Z té si zloději odnesl 350 tisíc a stravenky dosud nevyčíslené hodnoty. Pachateli nyní hrozí až pětileté odnětí svobody.

V Kladně vykradl zloděj restauraci, škoda je přes 350 tisíc (Ilustrační foto: KL)

Podle dosavadního šetření došlo k vykradení nočních hodinách z 25. na 26. ledna a to tak, že pachatel překonal oplocení podniku, poté vlezl na střechu, kde vypáčil okno, čímž se dostal do vnitřních prostor objektu. Odtud posléze odcizil dva trezory, v nichž byly uloženy peníze v hodnotě 350 tisíc korun a stravenky dosud nevyčíslené hodnoty.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to krádeže a poškození cizí věci, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětím svobody na jeden rok až pět let.

„V souvislosti s tímto případem se obracíme na veřejnost a prosíme o jakékoliv poznatky k možnému pachateli. Pokud jste si někoho podezřelého všimli a mohli byste nám pomoci se ztotožněním osoby, ozvěte se nám na telefonní číslo 974 873 500 nebo na mobil 601 570 326. Využít můžete také linku tísňového volání 158,“ vzkazuje policejní mluvčí Michaela Richterová.