Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladenští policisté hledají svědky dopravní nehody u Kačice

Čtvrtek, 27. ledna 2022 08:45

Někdo mi nedal přednost a já havarovala mezi Kačicí a Stochovem, uvedla kladenským dopravákům teprve osmnáctiletá řidička. Policisté nyní proto hledají svědky, aby mohli určit viníka této dopravní nehody.

Kladenští policisté hledají svědky dopravní nehody u Kačice (Foto: PČR)

K dopravní nehodě došlo 11. ledna, dvacet minut po osmé hodině večer. Podle dosavadního šetření k tomu mělo dojít dle tvrzení osmnáctileté řidičky nejspíš tak, že ona jela s o rok starší spolujezdkyní ve vozidle Škoda Fabia od Stochova na Kačici, kde u sjezdu z dálnice D6 jí neměl dát přednost v jízdě zatím neztotožněný řidič s nezjištěným vozidlem.

„Řidička podle její výpovědi na situaci zareagovala tak, že strhla řízení vpravo a vjela do travnatého příkopu, kterým pokračovala v jízdě a posléze narazila do betonového mostku. Ke střetu s vozidlem nedošlo a jeho nezjištěný řidič pokračoval v jízdě dál, aniž by zastavil,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

„Žádáme případné svědky této dopravní nehody, kteří v době nehody projížděli tímto místem a mají například záznamy z palubní kamery, aby se přihlásili osobně na Policii ČR, buď přímo policistům z dopravního inspektorátu Kladno na adrese Havířská 632, nebo telefonicky na telefonním čísle 974 873 250. Využít můžete také linku 158,“ vzkazuje Michaela Richterová.