Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Mladého recidivistu přepadl v Kladně hlad, zdarma se najedl v Bille

Pátek, 21. ledna 2022 07:53

Hlad je mnohdy horší než strach. O tom by mohl vyprávět čtyřiadvacetiletý recidivista, který v prodejně Billa ve Štechově ulici snědl bez zaplacení dva donuty a poté nakousl sýr. Když se snažil s nacpaným břichem zmizet, zastavila ho ostraha objektu a předala policistům.

Mladého recidivistu přepadl v Kladně hlad, zdarma se najedl v Bille

Kladenští policisté stačili již čtyřiadvacetiletému muži sdělit podezření ze spáchání trestného činu krádeže, kterého se dopustil tím, že snědl sladké pečivo a kousek sýra, aniž by za to poté zaplatil.

„Mladík šel ve středu 19. ledna dopoledne do prodejny v ulici Štechova v Kladně, kde snědl dva donuty a poté nakousl sýr. Posléze, místo toho, aby snězené potraviny na pokladně nahlásil a uhradil za ně danou finanční částku, prošel pokladní zónou bez zaplacení. V tu chvíli ho ale zastavil pracovník ostrahy obchodu, který kontaktoval policisty. Po jejich příjezdu muže převezli na policejní služebnu, kde následně zjistili, že se jedná o recidivistu a tohoto jednání se dopustil i přes to, že byl za takový čin v posledních třech letech odsouzen,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Čtyřiadvacetiletému recidivistovi hrozí v případě odsouzení trest odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.