Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Kladenští policisté pátrají po ukradeném motocyklu za 170 tisíc

Středa, 19. ledna 2022 08:06

Na pořádně tučnou kořist si přišel v Kladně zloděj, který se vkradl do zaparkované dodávky, ze které odcizil motocykl za 170 tisíc. Aby toho nebylo málo, sebral i helmu a oblečení. Celková škoda je 190 tisíc. Policisté po pachateli pátrají a zároveň se obracejí na veřejnost s prosbou o pomoc dopadení pachatele.

Kladenští policisté pátrají po ukradeném motocyklu za 170 tisíc (Ilustrační foto: KL)

Pro policisty zatím neznámý zloděj se vloupal v době od večerních devíti hodin 15. ledna do ranní deváté hodiny 16. ledna do automobilu Volkswagen Transporter, který byl zaparkovaný v ulici Josefa Čapka v Kladně. „Pachatel u vozu rozbil pravé okénko spolujezdce, kterým se dostal dovnitř a poté si otevřel zadní dveře, odkud odcizil motocykl typu Enduro. Kromě tohoto stroje, který byl v tu dobu bez registrační značky, odcizil dále helmu v hodnotě za více než 10 tisíc korun, černé brýle za 1500 korun a boty za pět tisíc korun,“ sdělila policejní mluvčí Michaela Richterová.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětím svobody na jeden rok až pět let.

„V souvislosti s tímto případem se obracíme na veřejnost a prosíme o jakékoliv poznatky k možnému pachateli. Pokud jste si někoho podezřelého všimli a mohli byste nám pomoci se ztotožněním osoby, ozvěte se nám na telefonní číslo 974 873 500 nebo na mobil 601 570 326. Využít můžete také linku tísňového volání 158,“ vzkazuje Michaela Richterová.