Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

POZOR! Po silnicích kladenského okresu brázdí policejní Superb

Pátek, 14. ledna 2022 08:33

Řidiči, mějte se na pozoru a dodržujte rychlostní limity. Policisté kontrolují dodržovaní bezpečnosti a plynulosti silničního provozu. Ve službě jim pomáhá kvalitní technické vybavení – policejní Škoda Superb vybavená radarem.

POZOR! Po silnicích kladenského okresu brázdí policejní Superb (Foto: PČR)

Kladenští policisté kontrolují dodržovaní bezpečnosti a plynulosti silničního provozu. Dbají, aby všichni účastníci dodržovali zákon o provozu na pozemních komunikacích. K tomu jim pomáhá Škoda Superb vybavená radarem.

„Během úterního dne zkontrolovali policisté několik desítek řidičů, z nichž pět šoférů překročilo povolenou rychlost v obci. Čtyři hříšníci jeli vyšší než povolenou rychlostí mimo obec. Dvě vozidla byla ve špatném technickém stavu. Jedna osoba, která usedla za volant, neměla řidičské oprávnění, proto byla oznámena příslušnému správnímu orgánu. Jeden šofér byl pod vlivem alkoholu. Celkem bylo vybráno na pokutách 5.700 korun,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková a dodala: „Opět apelujeme na všechny řidiče, aby dodržovali rychlostní limity! Obdobné akce budou pokračovat i v následujících dnech.“