Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Škola E. Beneš Kladno
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Kladně ukradl zloděj jízdní kolo a elektrokolo, škoda je přes 70 tisíc

Středa, 29. prosince 2021 07:39

Policisté z obvodního oddělení Kladno-Kročehlavy šetří případ dvou odcizených kol z kolárny, z nichž jedno bylo elektrokolo. Celková škoda je 76 tisíc a pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

V Kladně ukradl zloděj jízdní kolo a elektrokolo, škoda je přes 70 tisíc (Ilustrační foto: KL)

„Podle dosavadního šetření dosud neznámý pachatel, v době od dopoledních deseti hodin 23. prosince do odpolední druhé hodiny 25. prosince, odcizil ze společných prostor kolárny bytového domu v ulici Finská v Kladně elektrokolo značky Gepida Legio Alfine 8 s příslušenstvím v hodnotě dosahující 60 tisíc korun a dále jízdní kolo značky B-Twin v odhadované ceně okolo 16 tisíc korun,“ sdělila policejní mluvčí Michaela Richterová.

Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

„Aby se podařilo pachatele vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí místa v inkriminovanou dobu podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na obvodní oddělení policie Kladno-Kročehlavy, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 566. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ dodala Michaela Richterová.