ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Kladenský hudebník uspořádal Benefiční akci pro Druhý život

Úterý, 14. prosince 2021 07:30

Před několika měsíci se stal oficiální tváří kladenského denního stacionáře Druhý život. Minulý víkend pro něj uspořádal ve spolupráci s Aurora agenturou Benefiční akci. Řeč je o Jarym Tauberovi, který v rámci této akce v klubu Dundee Jam i vystoupil.

Kladenský hudebník uspořádal Benefiční akci pro Druhý život (Foto: Archiv Jaryho Taubera)

„Chtěli jsme pro Druhý život, který poskytuje službu pro osoby se získaným poškozením mozku, uspořádat příjemnou předvánoční akci a výtěžkem z ní podpořit další jeho rozvoj,“ popisuje Jary Tauber akci, na které účinkující vystupovali bez nároku na honorář. Kromě nadějného kladenského hudebníka vystoupili v Dundee také kapela USB a básník Jaroslav Nykl starší.

„Podařilo se nám vybrat přes 5 000 korun, za což patří veliké díky jak návštěvníkům, tak i účinkujícím. Vedení stacionáře neskrývalo při přebírání šeku velkou radost a dojetí,“ dodává manažer Jaryho a spolupořadatel akce Jaroslav Nykl mladší.

Nejednalo se letos o poslední akci muzikanta Jaryho Taubera. V pátek 17. prosince se představí i s kapelou na kladenském náměstí Starosty Pavla. Poslechnout si ho můžete od 17 hodin.