ČSAD KLADNO
  • Farmářské trhy
  • Kladno
  • Rebuy Stars

Poznáte muže na fotografii? Zachytila ho kamera při krádeži

Neděle, 12. prosince 2021 10:47

Kladenští policisté by si velice rádi promluvili s mužem, kterého zachytila kamera při krádeži v nákupním centru Central Kladno. Zloděj způsobil škodu za 10 tisíc a pláchnul. Policie se nyní obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění muže podezřelého.

Poznáte muže na fotografii? Zachytila ho kamera při krádeži (Foto: PČR)

Kladenští policisté od 1. prosince pátrají po muži, který ve 14 hodin navštívil obchod s drogérií. Hned od začátku ale věděl, že jde nakupovat za pět prstů. V prodejně odcizil zastřihovač vlasů v hodnotě 900 korun, při čem byl ale přistižen a začal z prodejny utíkat. V tom odcizené zboží odhodil a při útěku vyvrátil vstupní dveře do obchodního centra. Tím způsobil škodu převyšující 10 tisíc korun.

Muži zákona proto zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za což muži v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětím svobody až na dvě léta.

„Prosíme všechny občany, kteří muže na fotografii poznávají a mohli by nám pomoct s jeho ztotožněním, aby veškeré informace sdělili na bezplatné lince tísňového volání 158 nebo přímo kontaktovali policisty z obvodního oddělení Kladno na telefonním čísle 974 873 500 nebo na mobilu 601 570 326,“ řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Poznáte muže na fotografii? Zachytila ho kamera při krádeži (Foto: PČR)