ČSAD KLADNO
  • Farmářské trhy
  • Kladno
  • Rebuy Stars

Ve slánském aquaparku dochází k demontáži starých podhledů

Pátek, 3. prosince 2021 08:38

Nutná rekonstrukce slánského aquaparku odstartovala v polovině října a vyjít by měla na zhruba 30 milionů korun včetně daně. V těchto dnech dochází na rekonstrukci podhledů. Poté nastane montáž nové strojovny vzduchotechniky a jejich rozvodů a rekonstrukce schodiště k tobogánu. Nutná bude i výměna prosklených fasád.

Ve slánském aquaparku dochází k demontáži starých podhledů (Foto: MěU Slaný)

Nutná rekonstrukce aquaparku za zhruba 30 milionů korun v sobě zahrnuje například řešení zateplení objektu i osvětlení plavecké haly. Úpravou projde i schodiště vedoucí k tobogánu. Dalším bodem v plánu úprav je výměna strojovny vzduchotechniky a jejich rozvodů. Nutná bude i výměna prosklených fasád. V těchto dnech dochází k výměně stávajícího podhledu.

„Rekonstrukce podhledů a vzduchotechniky na aquaparku Slaný byla zahájena a po celé ploše bazénové části je aktuálně lešení. Zhruba do Vánoc by měly být všechny staré podhledy demontovány, pak nastane montáž nových podhledů, výměna strojovny vzduchotechniky a jejich rozvodů a rekonstrukce schodiště k tobogánu,“ uvedla mluvčí slánské radnice Markéta Růtová.

„Projekt obnovy aquaparku vyjde zhruba na 30 milionů korun, z toho město Slaný získalo zpět na dotacích řádově kolem šesti milionů korun. Tyto finance by byly použity v případě nečekaných víceprací,“ řekl místostarosta Slaného Radek Vondráček.