ČSAD KLADNO
  • Farmářské trhy
  • Kladno
  • Rebuy Stars

V Unhošti napáchal zloděj na rekonstruovaném domě škodu za 62 tisíc

Čtvrtek, 2. prosince 2021 09:44

V Unhošti z právě rekonstruovaného domu si zloděj odnesl tučný lup. Zmizelo elektrické ruční nářadí, prodlužovací kabely, stojan se světly, topidla a další věci v celkové hodnotě téměř 62 tisíc korun. Muži zákona se nyní obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění pachatele.

V Unhošti napáchal zloděj na rekonstruovaném domě škodu za 62 tisíc (Ilustrační foto: KL)

Ke krádeži došlo v Nerudově ulici. Lapka se ke svému činu odhodlal mezi pondělkem 29. a úterkem 30. listopadu v časovém rozmezí od 15.00 do 7.15 hodin. Z nemovitosti se ztratilo volně odložené elektrické ruční nářadí, prodlužovací kabely, stojan se světly, topidla a další věci.

Policisté nyní tento skutek prošetřují jako přečin krádeže a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. Muži zákona se zároveň obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění podezřelého.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí domu v inkriminovanou dobu podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Unhošť, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 574. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.