Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Do kladenského zimáku už za chvilku nebude pršet, dostává novou střech

Čtvrtek, 25. listopadu 2021 11:17

Rekonstrukce kladenského zimního stadionu s sebou od počátku nesla jedno úskalí za druhým. Za pomoci Sportovních areálů města Kladna se však podařilo vše postupně vyřešit. Posledním větším zádrhelem bylo čekání na jeřáb. To skončilo první listopadový týden a práce na rekonstrukci ČEZ zimního stadionu nabraly opět na obrátkách.

Do kladenského zimáku už za chvilku nebude pršet, dostává novou střechu (Foto: Josef Poláček)

Po instalaci zpevňovacího ocelového prstence na železobetonový věnec bylo dokončeno a na řadu poté přišlo osazování nové ocelové konstrukce. Na sousední montážní ploše zároveň pokračovala kompletace dalších, dosud nesložených vazníků. Kontinuálně probíhají i práce na zateplení fasády administrativní budovy, přístaveb i celého obvodu stadionu. Nad severní tribunou byla nadezděna stěna, po jejíž délce se bude rozkládat nové zázemí pro kamery, režii, novináře, komentátory či videorozhodčí.

Rekonstrukce zimního stadionu zase pokročila. Zatímco na východní straně stadionu ještě probíhá ukotvení nově zdvižených vazníků, od západu už postupují pokrývači a žebrová konstrukce postupně začíná mizet pod plechovou pokrývkou.

Celková rekonstrukce by měla být hotová na příští lední sezonu, kdy by si již pod vlastní střechou mohli Rytíři Kladno zahrát své první extraligové utkání.