Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Dům v Kladně navštívil nezvaný host, teď po něm pátrá policie

Čtvrtek, 11. listopadu 2021 16:39

V úterý 9. listopadu přijal operační důstojník na tísňovou linku 158 oznámení, že došlo k vloupání do domu v Kladně v ulici Vítězná. Výtečník si odnesl majetek za pomalu 40 tisícovek.

Dům v Kladně navštívil nezvaný host, teď po něm pátrá policie (Ilustrační foto: KL)

Neznámý pachatel v den oznámení, v době od 07:30 do 14:00 hodin, poškodil balkonové dveře u nemovitosti, kterými následně vnikl do domu, ze kterého si odnesl herní konzoli XBOX , hry k této konzoli, televizor, počítač a další elektro technické vybavení k odcizeným věcem. Dále z domu zmizela peněženka s finanční hotovostí. Škoda byla celkem vyčíslena na téměř 36.500 korun.

Skutek je prošetřován jako přečin krádeže a přečin porušování domovní svobody a pachateli hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři roky. Aby se podařilo pachatele vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené nemovitosti v inkriminovanou dobu podezřelé osoby.

„Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.