Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Tato žena okradla muže před kladenským soudem, poznáte ji?

Středa, 10. listopadu 2021 13:33

Kladenští policisté se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění ženy, která se dopustila trestného činu. Sjednala si přes internetovou seznamku rande s mužem, kterého vytáhla na náměstí E. Beneše a tam ho s čistým svědomím okradla o mobil, osobní doklady a platební kartu.

Foto: PČR

Podle dosavadního policejního šetření měla dosud neznámá žena vystupovat na internetové seznamce, kde komunikovala s poškozeným devětašedesátiletým mužem. Po 14 dnech se domluvili na osobní schůzce v Kladně, na náměstí Edvarda Beneše, kde mu posléze odcizila mobilní telefon v pouzdře, v němž měl navíc osobní doklady a platební kartu.

„Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to krádeže a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za což ženě v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětím svobody až na dvě léta,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

„Prosíme všechny občany, kteří ženu na fotografii poznávají a mohli by nám pomoct při jejím ztotožnění, aby veškeré informace sdělili na bezplatné lince tísňového volání 158 nebo přímo kontaktovali policisty z obvodního oddělení Kladno na telefonním čísle 974 873 500 nebo na mobilu 601 570 326,“ dodala Michaela Richterová.