Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Kladenský hudebník dokončuje desku a vydává nový videoklip

Středa, 3. listopadu 2021 11:44

Kladenský hudební talent Jary Tauber odhalil veřejnosti před několika dny nový videoklip. Muzikant, který má za sebou třeba i spolupráci s Petrem Jandou, zároveň prozradil, že na příští rok plánuje nejedno překvapení.

„Nový videoklip jsme natočili na píseň STYLE, která je trochu kontroverzní a zároveň svou tvrdostí odlišná od písní, které jsem doposud vydával. Klip jsme tentokrát natáčeli hlavně v okolí Prahy a Kladna a o jeho natočení a režii se postaral David Pacholík, se kterým dlouhodobě spolupracuji,“ popisuje vznik nové písně a videoklipu kladenský hudebník.

„Tato píseň se objeví i na mé debutové desce, která vyjde během příštího roku. Fanoušci se mají rozhodně na co těšit, protože na desce bude hned několik překvapení,“ láká Jary na svou premiérovou desku.

Jaryho Taubera mohou fanoušci ještě v letošním roce vidět na Kladně, a to hned dvakrát. 11. prosince se představí v rámci benefiční akce v klubu Dundee Jam, 17. prosince pak vystoupí na Náměstí Starosty Pavla na akci Kladenské Vánoce.