Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

V Unhošti zmizelo elektrokolo, policie hledá svědky

Úterý, 19. října 2021 14:16

Policisté z Unhoště řeší případ vykradeného sklepa v ulici Karla Čapka. Zloděj se do bytového domu dostal neznámým způsobem a odcizil tam elektrokolo v hodnotě 10 tisíc korun. Muži zákona by si s tímto pachatelem rádi promluvili.

V Unhošti zmizelo elektrokolo, policie hledá svědky (Ilustrační foto: KL)

„Šetříme případ odcizeného elektrokola značky Apache, zelené barvy, které měla poškozená ve sklepní kóji bytového domu,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Po příjezdu na místo hlídka zjistila, že neznámý pachatel vešel do bytového domu v ulici Karla Čapka v Unhošti, kde ve sklepních prostorách vytrhl jistící očko petlice dveří od kóje, čímž se dostal dovnitř a odtud odcizil elektrické kolo v hodnotě 10 tisíc korun.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat a ztotožnit, přivítali by policisté jakékoliv informace od občanů, kteří mohli spatřit v inkriminované době a na uvedeném místě podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na jakémkoliv obvodní oddělení policie, nebo mohou kontaktovat policisty z obvodního oddělení Unhošť na telefonním čísle 974 873 574. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ dodala Michaela Richterová.