Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladenští hokejbalisté doma porazili Pardubice, rozhodl jediný gól

Sobota, 2. října 2021 12:53

Bitvu chudou na góly sehráli na domácí půdě kladenští hokejbalisté, kteří si po porážce z předchozího kola chtěli spravit chuť. Rysy poslal v 17. minutě do vedení Radek Soukup, který nakonec zapsal jedinou přesnou trefu zápasu! Kladno tak vyhrálo 1:0 a bere tři body.

Ilustrační foto: KL

První třetina mnoho vzruchu nepřinesla. Kladno si mohlo pomoci přesilovou hrou v závěru dějství, jenže neuspělo. Skóre se tak poprvé a taky naposledy v zápase měnilo v úvodu druhé části. Radek Soukup dostal míček od Dominika Barnošáka a poslal svůj tým do vedení. O deset minut později mohli rysové navýšit z přesilovky, jenže Pardubičtí oslabení s přehledem zvládli a ubránili se. Do poslední třetiny tak šlo Kladno s nejtěsnějším možným náskokem. Hosté si v závěru vytvořili tlak a snažili se o vyrovnání, když si početní výhodu vylepšili odvoláním brankáře. Kladenský gólman Antonín Křemenák ovšem obstál a zaznamenal čisté konto.

Kladno se po porážce z posledního kola vrátilo zpět na vítěznou vlnu a zapsalo další tři body do tabulky, ve které je na prvním místě! Další duel čeká na rysy příští sobotu od 11 hodin v Hradci Králové.

HBC Kladno – HBC Pardubice 1:0

Branky: 17. Soukup (Barnošák).

HBC Kladno: Křemenák – Dědič, Kamenář, Kudela, Pliml (A), Soukup (A), Zdrůbecký – Barnošák, Důras, Javůrek, Kohout, Paták, Pražák, Procházka, Prokop, Šíma, Špaček (C), Teinitzer.

HBC Pardubice: Stárek – Filip, Novotný, Školoudík, Turyna, Zajíček (C) – Bílý (A), Česák (A), Förstl, Janeček, Kohoutek, Kubeš, Langr, Šimek, Strouhal, Vlasák.

Autor: (fa)