ČSAD KLADNO Nad Kladnem Klapod

Skvělý obrat! Kladenští fotbalisté otočili zápas proti Českému Brodu

Sobota, 2. října 2021 12:41

Fotbalisté Kladna v 10. kole divize proti Českému Brodu na domácím trávníku dvakrát ztráceli. Pokaždé ale našli odpověď a v závěru vývoj utkání definitivně otočili. Do tabulky tak berou další tři body po výhře 3:2.

Ilustrační foto: KL

Zápas pro Kladenské neodstartoval vůbec dobře. Už v sedmé minutě se prosadil hostující Ondřej Kubiš a domácí museli dotahovat, což ještě před přestávkou zvládli. Po půlhodině hry se dostal tváří v tvář brankáři Malinovi Matěj Šnobl, který ranou k tyči srovnal. Úvod druhé půle ale Kladno vůbec nezvládlo. Český Brod měl tlak, který vyvrcholil gólem Aleše Moravce. Jenže Kladno se nevzdalo. Už v 61. minutě srovnal jako správný kapitán Antonín Holub, který vzápětí ve druhé možnosti ztroskotal na hostujícím brankáři. Když už vše směřovalo k dělbě bodů, udeřilo Kladno potřetí! V 89. minutě si na míč od rohového praporku naskočil Jan Pechr a hlavou rozhodl o vítězství svého týmu.

Kladeňáci tak bodovali popáté v řadě a se dvaceti body jsou momentálně na čtvrtém místě tabulky! Další zápas sehrají už příští sobotu, kdy se od 15 hodin představí na trávníku předposledního Ostrova.

SK Kladno – SK Český Brod 3:2 (1:1)

Branky: 30. Šnobl, 61. Holub, 89. Pechr – 7. Kubiš, 52. Moravec.

SK Kladno: Vokoun – Ježdík (90. Růžička), Javorek, Noll, Barák (61. Kolářský) – Holub (C) (80. Procházka), Balšánek (61. Říha), Pechr – Čížek, Šnobl (80. Šíma), Pospíšil.

SK Český Brod: Malina – Štětina, Poběrežský, Nekolný, Begič (76. Fikejz), Sklenička (84. Kocourek), Kejha, Palečko (69. Šolaja), Moravec (C), Kubiš, Václavík.