Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Tým Miners do 13 let vyhrál na turnaji ve Frýdku-Místku všechny zápasy

Čtvrtek, 23. září 2021 10:06

O uplynulém víkendu se představili kladenští baseballisté do 13 let na turnaji v dalekém Frýdku-Místku, kde předvedli perfektní výkon. Proti neznámým soupeřům nezapsali jedinou porážku a z Open Mistrovství České republiky U13 „B“ si odvezli pět výher.

Foto: Archiv Miners Kladno

První herní den přinesl pro Miners hned tři zápasy. První z nich proti domácímu Klasiku Frýdek-Místek přinesl lítou bitvu, kterou Kladno vyhrálo 7:6 v tie-breaku. „Naší silnou zbraní byla pálka, výborná hra v obraně bez jediné chyby a solidní výkon nadhazovače,“ komentovali po turnaji trenéři.

Jejich svěřenci ale na dobrý výkon nejprve nemohli navázat a v druhém utkání proti Arrows Ostrava prohrávali 0:6. Po bouři ze strany trenérského štábu se však Miners zvedli a předvedli parádní obrat na konečných 8:7! Třetím soupeřem kladenského výběru byla Technika Brno, jediné mužstvo, se kterým měli Miners předchozí zkušenost z turnaje Back 2 School. Kladeňáci získané poznatky o soupeři využili na maximum a vyhráli s přehledem 10:4.

Na dobré výkony navíc Kladno navázalo i druhý den, kdy zapsalo výhry 7:2 a 12:3. Z turnaje tak odjelo bez jediné porážky! „Pět zápasů a pět výher je něco, v co jsme vůbec nedoufali, ale největší radost máme z výkonu všech hráčů, kteří se turnaje zúčastnili,“ zakončili trenéři kladenského mužstva do 13 let.

Autor: (fa)