ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Ve Slaném se dnes uzavřela hlavní dopravní tepna

Pondělí, 23. srpna 2021 07:20

Centrum Slaného se dočkalo oprav místních vozovek. První část v ulici Dr. E. Beneše silničáři dokončili 22. července. Poté se pustili do ulice Palackého a nyní přijde na řadu ulice Třebízského. Na přelomu září a října by mělo dojít na položení nového asfaltu také v ulici Lázeňská.

Ve Slaném se dnes uzavřela hlavní dopravní tepna (Foto: Jiří Skála)

Během letních měsíců dochází ve Slaném na opravy povrchů vybraných komunikací. Ty se dělají po etapách a průběžně na sebe navazují. Jako první byla uzavřena ulice Dr. E. Beneše v celé délce od křižovatky s ulicí Wilsonova až po ulici Třebízského. Uzavírka se konala v termínu od 12. do 22. července.

Na opravenou ulici Dr. E. Beneše navázala rekonstrukce ulice Palackého. Do té se silničáři pustili 10. srpna a práci dokončili o 10 dní později.

Oprava hlavní tepny centra Slaného – ulice Třebízského až po Brožovského, je aktuální téma od tohoto pondělí. Akce je rozdělena na dvě etapy, a to v časovém rozmezí mezi 23. srpnem a 3. zářím. Potom hned bude uzavřena další část této silnice, a to mezi 3. až 15. zářím.

Slánská ulice Lázeňská mezi ulicí Nosačická a U Brodu nemá zatím pevný termín opravy. S její rekonstrukcí se však zatím počítá na přelomu září a října.

Autor: (jn)