Žena zaparkovala u Lapáku, do hodiny přišla o kabelku
Čtvrtek, 19. srpna 2021 06:50
O tom, že auto není trezor, se přesvědčila osmačtyřicetiletá žena, která svůj vůz zaparkovala v lesoparku Lapák a odešla. Když se po více jak hodině k automobilu vrátila, zjistila, že má rozbité boční okno a její kabelka s peněženkou jsou pryč.

K vykradení vozidla došlo v pondělí 16. srpna v době mezi 14:00 až 15:20. Tento čas využil ke svému obohacení chmaták, který rozbil skelněnou výplň okna a z automobilu značky KIA odcizil kabelku s peněženkou a platebními kartami. Škoda na odcizení byla vyčíslena na 7 500 korun. Poškozením způsobil zloděj škodu dalších sedm tisícovek.
Skutek je prošetřován jako přečin krádeže a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.
„Aby se podařilo pachatele zjistit a následně dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události. Jakékoli indicie, které by vedly k odhalení totožnosti zloděje, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Kladno-město, nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 832 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (jn)
-
krimi
V Kladně se policisté zapojili do akce „Řídím, piju nealko pivo“
-
rozhovor
Makléřka Edita Kaiserová představuje: Reality MINOR
-
krimi
Kladenští policisté zaujali školáky preventivním programem
-
foto
Do Slaného se vrátily opravené zvony, ukončí školní rok
-
zprávy
Dnes se v Kladně mění provoz městské dopravy
-
zprávy
Kriminalisté sebrali v Kladně dalšího dealera drog
-
zprávy
Zoopark Zájezd zve na zahájení letní sezony
-
zprávy
Policisté v červnu připomínají Evropský den proti vloupání
-
video
Jary Tauber natočil videoklip ve stylu divokého západu
-
krimi
Kladenští strážníci navštívili projektový den na škole E. Beneše
-
krimi
Kladenští policisté upozorňují občany na nebezpečný internet
-
info z radnice
Veřejná prostranství v Rozdělově a Kročehlavech prochází revitalizací
-
zprávy
V Sítenském údolí bojovali senioři pod policejním dohledem
-
zprávy
V Kladně bude vstup do aquaparku a sportovní haly omezen
-
foto
V Kladně na Sletišti vznikla nová klidová zóna
-
zprávy
V Kladně se začaly rekonstruovat parkoviště
-
rozhovor
ROZHOVOR: V Kladně se bezobalové nakupování vyplatí
-
pozvánka
V neděli se bude v Zooparku Zájezd létat
-
pozvánka
Kladenský zámek zve na historicky romantickou sobotu
-
zprávy
Rekonstrukce Vinařické ulice v Kladně pokračuje