ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

V Kladně bourala namol opilá řidička, od nehody ujela

Středa, 11. srpna 2021 06:40

O tom, že alkohol za volant nepatří, se v minulém týdnu přesvědčila devětačtyřicetiletá žena, která narazila bokem svého vozu do sloupu před Billou ve Štechově ulici. Nehodu ovšem nenahlásila a odjela. Nedojela však daleko, v Doksech ji policisté zastavili a řidička nadýchala tři a půl promile. Na místě přišla o řidičák, hrozí jí vězení a ještě zaplatí vzniklou škodu.

V Kladně bourala namol opilá řidička, od nehody ujela (Ilustrační foto)

K dopravní nehodě došlo na parkovišti u obchodního domu v ulici Štechova po půl šesté odpolední. Opilá žena tam Škodou Octavií narazila pravou stranou automobilu do sloupu. Nehodu nenahlásila a z místa odjela do obce Doksy. Tam byla po osmnácté hodině zastavena a zkontrolována unhošťskými policisty.

„Policisté u devětačtyřicetileté ženy provedli zkoušku na alkohol, při níž displej přístroje ukázal hodnoty 3,5 a 3,57 promile. Hříšnici byl na místě zadržen řidičský průkaz a zakázána další jízda. Škoda byla vyčíslena na 29 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Případ je prošetřován jako přečin ohrožení pod vlivem návykové látky a podezřelé hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři roky.

Autor: (jn)