ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

SAMK nechaly udělat ve Vrapicích nový povrch na víceúčelovém hřišti

Sobota, 31. července 2021 08:15

Možná ani nevíte, že existuje, přesto je víceúčelové sportovní hřiště důležitou součástí městské části Vrapice. Tamní sportovně-kulturní sdružení, které je v areálu od jeho výstavby v roce 2003 v pronájmu a pořádá zde krom sportovních i společenské akce, se těší z nového polyuretanového povrchu, který SAMK na hřišti nechaly v uplynulých týdnech nainstalovat.

SAMK nechaly udělat ve Vrapicích nový povrch na víceúčelovém hřišti (Foto: SAMK)

„Sportovní areály města Kladna, to nejsou jen hřiště a účelová zařízení v okolí Sletiště, ale i různá sportoviště na periferii. Multifunkční hřiště ve Vrapicích je jedním z nich, a ačkoli ho dlouhodobě pronajímáme, považovali jsme za nutné investovat do jeho rekonstrukce,“ říká ředitel SAMK František Bureš.

Hřiště, které krom basketbalu, volejbalu, nohejbalu a dalších míčových sportů od roku 2003 slouží i jako příležitostné centrum místního kulturního dění, proto po 18 letech dostalo zbrusu nový polyuretanový povrch. „Ten starý už zarůstal mechem, a ačkoli jsme se ho každoročně podrobovali údržbě, usoudili jsme, že nastal čas pro kompletní výměnu. Věříme, že místním nový povrch udělá radost a hřiště jim bude sloužit ještě lépe než doposud,“ říká Bureš.

Hlavní přednost umělého povrchu spočívá v komfortu, bezpečí a stabilitě za každého počasí. Rekreační sportovci ocení jeho výborné technické vlastnosti, správci zase odolnost plochy vůči opotřebení a minimální náklady na její údržbu.

SAMK nechaly udělat ve Vrapicích nový povrch na víceúčelovém hřišti (Foto: SAMK)

Zdroj: SAMK