Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Hlasujte pro slánské infocentrum v anketě roku 2021

Pátek, 25. června 2021 07:30

Asociace turistických informačních center České republiky vyhlásila anketu o nejoblíbenější turistické informační centrum letošního roku. Ta probíhá v období od 21. června do 31. srpna formou hlasování. Ve hře je i slánské infocentrum, které letos oslavilo své dvacetileté výročí.

Hlasujte pro slánské infocentrum v anketě roku 2021

V anketě „Oblíbené informační centrum roku 2021“ můžete svým hlasem podpořit také „íčko“ ve Slaném. To letos oslavilo 20 let působnosti. „Naše infocentrum poskytuje profesionální služby nejenom návštěvníkům zvenčí, ale také místním občanům. Na jeho činnost jsme právem hrdí a poděkování patří všem pracovníkům, zejména pak dlouholeté vedoucí Zoje Kučerové, za šíření dobrého jména města a celého našeho regionu,“ uvedl starosta Hrabánek.

Hlasovat pro slánské infocentrum můžete ZDE.

Hlasování

Hlas bude možné poslat jednomu z více než 460 certifikovaných turistických informačních center, tedy takovému, které máte v oblibě, které vám pomohlo nebo vás příjemně překvapilo na cestách.

Hlasování v anketě je možné z jedné IP adresy pouze jedenkrát pro jedno turistické informační centrum v každém z krajů České republiky. Vícečetné hlasování bude eliminováno použitím e-mailové adresy hlasujícího, který bude muset vyjádřit souhlas s všeobecnými podmínkami ankety a vepsat náhodně generovaný kód.

Cena pro hlasující

V anketě bude vylosováno 14 hlasujících, kteří budou za svůj hlas odměněni hodnotnou cenou od cestovní kanceláře ATIS. Nezbytnou podmínkou pro zaslání ceny je následné poskytnutí poštovní adresy výherce vyhlašovateli po oznámení výhry hlasujícímu.

Cena pro vítěze ankety

Vítězná informační centra v každém z krajů budou slavnostně vyhlášena a oceněna v rámci společenského večera říjnového členského fóra A.T.I.C. ČR, informačním centrům na 2. a 3. místě v kraji bude udělen diplom.

Autor: (red)