Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Kladenští policisté pátrají po řidiči kamionu, ujel od nehody

Pondělí, 21. června 2021 07:40

Policisté pátrají po řidiči nákladní soupravy, který ujel z místa dopravní nehody. Ta se stala několik minut po devatenácté hodině ve čtvrtek 17. června na silnici I/16 mezi obcemi Slaný a Tuřany.

Kladenští policisté pátrají po řidiči kamionu, ujel od nehody (Foto: PČR)

Dosud neznámý řidič nákladní soupravy jedoucí po pozemní komunikaci I/16 ve směru jízdy od Slaného, nedal při odbočení vlevo na silnici I/7 na sjezdu ve směru do Prahy, přednost protijedoucímu motocyklu, který přijížděl od obce Tuřany.

„Šestnáctiletá řidička motocyklu se snažila zabránit střetu a položila ho za jízdy na levý bok. Při této dopravní nehodě nedošlo ke střetu motocyklu s nákladní soupravou. Policisté na místě dopravní nehody vyzvali řidičku k provedení dechové zkoušky, která byla s negativním výsledkem. Řidička utrpěla zranění lehčího charakteru a byla z místa dopravní nehody převezena posádkou zdravotní služby do slánské nemocnice na vyšetření.  Řidič nákladního vozidla z místa dopravní nehody ujel,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Kladenští policisté nadále dopravní nehodu prošetřují a v současné době pátrají po řidiči nákladní soupravy. Ta byla složená z nákladního vozidla Scania bílé barvy s návěsem barvy šedé.

„Policie vyzývá řidiče a jejich spolujezdce, kteří 17. června po devatenácté hodině tímto úsekem mezi obcemi Slaný a Tuřany projížděli a zaznamenali bližší poznatky k nákladní soupravě, která svým riskantním jednáním ohrozila motocyklistku, aby poskytli informace na služební telefonní číslo 702 207 630 nebo na linku 158,“ dodala mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (red)