ČSAD KLADNO
  • Farmářské trhy
  • Kladno
  • Rebuy Stars

V Kladně srazil senior svým vozem sedmiletou dívku

Pátek, 11. června 2021 07:10

Ke střetu Škody Fabia, kterou řídil třiasedmdesátiletý řidič, a sedmileté dívky, došlo na přechodu pro chodce ve Vítězné ulici v Kladně. Holčina utrpěla vážné poranění dolní končetiny a byla transportována do motolské nemocnice. Police nyní nehodu prošetřuje a hledá svědky této události.

V Kladně srazil senior svým vozem sedmiletou dívku (Foto: PČR)

K dopravní nehodě automobilu s chodcem došlo ve středu 9. června několik minut po 13. hodině. Třiasedmdesátiletý řidič ve Škodě Fabia modré barvy, který jel Vítěznou ulicí ve směru od Rozdělova do centra města, se tam střetl na přechodu pro chodce se sedmiletou dívkou.

„V daném okamžiku se v místech přechodu pro chodce nacházela dvě děvčata. Sedmiletá chodkyně po střetu s vozidlem utrpěla zranění těžšího charakteru a se zraněnou dolní končetinou byla převezena posádkou záchranné služby do motolské nemocnice v Praze. Policisté vyzvali řidiče k dechové zkoušce, která byla s negativním výsledkem,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

„Policie vyzývá občany, kteří se v inkriminovaném čase ve středu 9. června kolem 13.15 hodin pohybovali poblíž přechodu pro chodce ve Vítězné ulici v Kladně, jako chodci nebo řidiči, či spolujezdci a spatřili tuto dopravní nehodu, aby poskytli informace na telefonní číslo 702 207 630 nebo na linku 158 a svými poznatky dopomohli při objasnění dopravní nehody,“ vzkazuje Jana Šteinerová.

Autor: (red)