ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Obrázek místo vstupenky. SAMK pořádají akci v trampolínovém parku

Pondělí, 7. června 2021 07:20

Od pondělí 7. do pátku 11. června pořádají Sportovní areály města Kladna Týden dětí v trampolínovém parku. Holky a kluci do 12 let včetně si v těchto dnech mohou na 20 minut zdarma zaskákat na trampolínách, pokud s sebou přinesou vlastnoručně nakreslený obrázek se sportovní tematikou.

SAMK pořádají akci v trampolínovém parku (Foto: KL)

Obrázek jako vstupenka do trampolínového parku! Sportovní areály města Kladna se u příležitosti Dne dětí vzhledem k opatřením rozhodly namísto jednorázové hromadné akce umožnit dětem do 12 let včetně skákání zdarma po celý jeden týden. Akce platí od pondělí 7. do pátku 11. června. Podmínka pro volný vstup je jediná, namísto peněz za vstupné děti obsluze parku při příchodu předají vlastnoručně nakreslený obrázek se sportovní tematikou. Fantazii se meze nekladou. Obrázek je vaším lístkem na 20 minut zábavy.

V případě zájmu navíc můžete soutěžit o hodnotnou cenu v podobě dárkového poukazu na sportoviště SAMK v hodnotě 500 korun! Ze zadní strany obrázku stačí uvést jméno, příjmení, věk a kontakt na zákonného zástupce. Na konci týdne budou obrázky vyhodnoceny marketingovým oddělením SAMK, které vyhlásí vítězné obrázky v kategoriích do 6, do 9 a do 12 let. Dárkový poukaz na sportoviště získá vítěz každé z kategorií. Od každého kreslíře bude zařazen do soutěže jen jeden obrázek. Ten je nutné přinést s sebou už z domova. Nebude možné nakreslit ho na místě.

Trampolínový park bude otevřen denně od 9:30 do 19 hodin, akce je platná po celou otevírací dobu s výjimkou pátku 11. června, kdy platí pouze do 17. hodiny z důvodu pronájmu areálu soukromé osobě.

Zdroj: SAMK