ČSAD KLADNO
  • Vánoce Kladno
  • Den otevřených dveří
  • Práce ve Slaném

Muž na fotografii je podezřelý z vykradení auta, poznáte ho?

Pátek, 4. června 2021 07:20

Kladenští policisté v minulém měsíci přijali oznámení o vykradeném automobilu, který byl zaparkovaný ve Floriánské ulici. Vyšetřovateli případu se podařilo nyní zajistit poblíž místa události kamerové záznamy a na nich zjistit muže zatím nezjištěné totožnosti, který by svým svědectvím mohl přispět k objasnění případu.

Muž na fotografii je podezřelý z vykradení auta, poznáte ho? (Foto: PČR)

K vykradení Dacie Logan došlo ve Floriánské ulici mezi 14. a 15. květnem. Pachatel tam tehdy nezjištěným způsobem vnikl do automobilu, ze kterého odcizil peněženku s osobními doklady, doklady od vozidla a platební kartou. Nepohrdl ani slunečními brýlemi.

„Škoda byla vyčíslena pouze na několik stokorun, ale protože se mezi odcizenými věcmi nacházela i platební karta, je případ prošetřován nejen jako krádež, ale také jako přečin nedovolené opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Důsledným a intenzivním šetřením se podařilo vyšetřovateli případu zajistit poblíž místa události kamerové záznamy a na nich zjistit muže zatím nezjištěné totožnosti, který by svým svědectvím mohl přispět k objasnění případu.

„Jakékoliv informace k této osobě je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-město nebo pomocí telefonního čísla 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ vzkazuje mluvčí Nováková.

Autor: (red)