ČSAD KLADNO
  • Farmářské trhy
  • Kladno
  • Rebuy Stars

V Kladně ukradl zloděj 144 kusů toaletního papíru

Čtvrtek, 3. června 2021 07:10

Celkem kuriózní krádeží se v současné době zabývají kladenští policisté. Ti šetří krádež 144 kusů toaletního papíru, které ukradl zloděj v Americké ulici. Pachateli za to hrozí až dva roky za mřížemi.

V Kladně ukradl zloděj 144 kusů toaletního papíru (Ilustrační foto: KL)

Toaletní papír byl ukraden z areálu firmy sídlící v Kladně v ulici Americká. Neznámý pachatel mezi 29. a 31. květnem vnikl na pozemek společnosti, kde rozřízl plachtu stanu, který slouží jako sklad zboží a v něm si vybral svůj lup. Cena byla vyčíslena jen na 1 058 korun, ovšem škoda na poničeném stanu se dostala na částku 30 tisícovek.

Skutek je prošetřován jako přečin krádeže a přečin poškození cizí věci a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

„Aby se podařilo zloděje zjistit a následně dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události. Jakékoli indicie, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení Kladno-Kročehlavy, nebo vyšetřovatele případu kontaktovat telefonicky na čísle 974 873 576. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (mv)