ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Nová prodejna Lidl v Kladně přivítá zákazníky již v pondělí

Pátek, 14. května 2021 07:20

V pondělí 17. května otevírá společnost Lidl novou prodejnu v ulici Smečenská v Kladně-Rozdělově. Na prodejní ploše o velikosti přes 1400 metrů čtverečních přinese zákazníkům široký výběr čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin, pečiva či mléčných výrobků. První den otevření je navíc spojen s podporou Základní a Mateřské školy Kladno, Doberská 323.

Nová prodejna Lidl v Kladně přivítá zákazníky již v pondělí (Foto: KL)

Prodejna Lidl v Kladně nabídne zákazníkům komfortní nakupování od začátku až do konce. Ke komfortnímu nakupování přispěje také dostatek denního světla, který je zajištěn prosklenou částí fasády. „Pro zákazníky je kromě širokého sortimentu k dispozici také Wi-Fi připojení zdarma či možnost zpříjemnit si nákup lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl,” představuje novou prodejnu mluvčí společnosti Tomáš Myler.

K dispozici bude samozřejmě i prostorné parkoviště, které nabídne rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 metru až pro 120 automobilů včetně vyhrazených míst pro rodiny s dětmi. Parkoviště je vybaveno také závorovým systémem tak, aby řidiči vždy nalezli místo k zaparkování. V neposlední řadě je myšleno na majitele elektromobilů, pro které bude k dispozici nabíjecí stanice.

První den otevření nové prodejny v Kladně je spojen s podporou Základní a Mateřské školy Kladno, Doberská 323. V pondělí ji mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 korun. Společnost Lidl škole daruje z každého nákupu nad 300 korun uskutečněného v tento den částku 50 korun. Za vybrané peníze škola nakoupí učební pomůcky pro děti.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin.

Autor: David Šíma