Teplárna Kladno Roebels Legenda Cafe bar Est. 2014 Badmintonové centrum v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • SAMK
  • Práce ve Slaném
  • Teplárna Kladno

V Kladně na Sletišti již funguje trampolínový park

Středa, 12. května 2021 07:10

Sportovní areály města Kladna zahájily v úterý provoz trampolínového parku. Ten je pro veřejnost otevřen za zvýšených hygienických podmínek a maximální počet návštěvníků se řídí dle aktuálních vládních nařízení.

V Kladně na Sletišti již funguje trampolínový park (Foto: SAMK)

Trampolínový park naleznete v krásném prostředí u kladenského lesoparku Lapák v srdci sportovišť Sportovních areálů města Kladna. Byl vybudován v roce 2012 a nabízí svým návštěvníkům několik trampolín (zemní trampolínu, trampolínu O92, trampolínu R79, trampolínu R54, trampolínovou čtyřsestavu Eurotramp, vzduchovou trampolínu, trampolínovou dvojsestavu Eurotramp).

V areálu jsou k dispozici mobilní toalety a umývárna, lavičky pro doprovázející osoby nebo stojany na jízdní kola. Zdarma je možné využít Wifi připojení.

Provozní doba parku:

Pondělí: 9:30–⁠19:00

Úterý: 9:30–⁠9:00

Středa: 9:30–⁠19:00

Čtvrtek: 9:30–⁠19:00

Pátek: 9:30–⁠19:00

Sobota: 9:30–⁠19:00

Neděle: 9:3019:00

VSTUPNÉ

Jednorázový vstup          45 Kč/20 min

Jednorázový vstup          75 Kč/40 min

Permanentka – 10 vstupů á 20 min           350 Kč

Neskákající doprovod a děti do 2 let       zdarma

Skupina nad 15 osob      30 Kč/20 minut

Platnost permanentek do trampolínového parku zakoupených v roce 2020 bude automaticky prodloužena do 31. 12. 2021.

Autor: (red)