SAMK Měsíčník Kladno
Klapod ČSAD KLADNO
  • KLAPOD
  • SAMK
  • SOU a SOŠ Kladno

V Kladně na Sletišti již funguje trampolínový park

Pondělí, 11. dubna 2022 07:10

Sportovní areály města Kladna dnes zahájily provoz trampolínového parku. Ten se nachází vedle letního koupaliště u Sletiště. Můžete tak strávit příjemné rodinné odpoledne.

V Kladně na Sletišti již funguje trampolínový park (Foto: SAMK)

Trampolínový park naleznete v krásném prostředí u kladenského lesoparku Lapák v srdci sportovišť Sportovních areálů města Kladna. Byl vybudován v roce 2012 a nabízí svým návštěvníkům několik trampolín (zemní trampolínu, trampolínu O92, trampolínu R79, trampolínu R54, trampolínovou čtyřsestavu Eurotramp, vzduchovou trampolínu, trampolínovou dvojsestavu Eurotramp).

V areálu jsou k dispozici mobilní toalety a umývárna, lavičky pro doprovázející osoby nebo stojany na jízdní kola. Zdarma je možné využít Wifi připojení.

Provozní doba parku:

Pondělí: 9:30–⁠19:00

Úterý: 9:30–⁠19:00

Středa: 9:30–⁠19:00

Čtvrtek: 9:30–⁠19:00

Pátek: 9:30–⁠19:00

Sobota: 9:30–⁠19:00

Neděle: 9:3019:00

VSTUPNÉ

Jednorázový vstup          45 Kč/20 min

Jednorázový vstup          75 Kč/40 min

Permanentka – 10 vstupů á 20 min           350 Kč

Neskákající doprovod a děti do 2 let       zdarma

Skupina nad 15 osob      30 Kč/20 minut



  1. zprávy

    Na 26. ročníku plesu OPS Mateřství se tančilo pro dobrou věc

  2. zprávy

    Královice nabízejí prostor pro školení nebo setkání vaší firmy

  3. sport

    Zimní Excalibur Race proběhne v Hornickém skanzenu Mayrau v Kladně

  4. info z radnice

    Zápisy dětí do prvních tříd základních škol budou ve Slaném na začátku dubna

  5. krimi

    Policie pátrá po totožnosti muže z loupeží v Kladně

  6. info z radnice

    Revitalizace Soukenické ulice ve Slaném začne čtvrtého března

  7. zprávy

    Strážníci v Kladně odhalili řidiče, který porušoval předpisy a řídil bez papírů

  8. zprávy

    Kladenská nemocnice dostane od kraje finanční injekci

  9. video

    Známý kladenský muzikant Jary Tauber vydal nový singl a chystá nové album

  10. krimi

    Řidiči pozor! Prozradíme vám, kde v Kladně tento týden měří policie rychlost

  11. zprávy

    POZOR na pravděpodobného podvodníka, který vystupuje pod jménem Stefan Frueh

  12. pozvánka

    Městská knihovna Kladno připravila na březen program pro všechny věkové kategorie

  13. kultura

    Navštivte Hornický skanzen Mayrau ve Vinařicích u Kladna, je co vidět a zažít

  14. zprávy

    Učitele/ky, asistenty/ky přijme ZŠ škola ve Svárově s tradicí od roku 1905

  15. sport

    Poradíme vám, kde tento týden můžete fandit kladenským sportovcům

  16. info z radnice

    Hazard ve Slaném má absolutní zákaz, schválilo zastupitelstvo, místostarosta komentoval

  17. zprávy

    Redakční výběr toho co vám možná tento týden v Kladenských listech uteklo

  18. zprávy

    Stát by měl více podpořit výstavbu školek, ukázala studie pro Středočeský kraj

  19. zprávy

    Ze státní fondu dopravní infrastruktury půjde nejvíce peněz na obchvat Kralup nad Vltavou

  20. zprávy

    Radní kraje schválili dalších 50 žádostí o kotlíkové dotace