ČSAD KLADNO
  • Vánoce Kladno
  • Den otevřených dveří
  • Práce ve Slaném

V Kladně na Sletišti již funguje trampolínový park

Pondělí, 11. dubna 2022 07:10

Sportovní areály města Kladna dnes zahájily provoz trampolínového parku. Ten se nachází vedle letního koupaliště u Sletiště. Můžete tak strávit příjemné rodinné odpoledne.

V Kladně na Sletišti již funguje trampolínový park (Foto: SAMK)

Trampolínový park naleznete v krásném prostředí u kladenského lesoparku Lapák v srdci sportovišť Sportovních areálů města Kladna. Byl vybudován v roce 2012 a nabízí svým návštěvníkům několik trampolín (zemní trampolínu, trampolínu O92, trampolínu R79, trampolínu R54, trampolínovou čtyřsestavu Eurotramp, vzduchovou trampolínu, trampolínovou dvojsestavu Eurotramp).

V areálu jsou k dispozici mobilní toalety a umývárna, lavičky pro doprovázející osoby nebo stojany na jízdní kola. Zdarma je možné využít Wifi připojení.

Provozní doba parku:

Pondělí: 9:30–⁠19:00

Úterý: 9:30–⁠19:00

Středa: 9:30–⁠19:00

Čtvrtek: 9:30–⁠19:00

Pátek: 9:30–⁠19:00

Sobota: 9:30–⁠19:00

Neděle: 9:3019:00

VSTUPNÉ

Jednorázový vstup          45 Kč/20 min

Jednorázový vstup          75 Kč/40 min

Permanentka – 10 vstupů á 20 min           350 Kč

Neskákající doprovod a děti do 2 let       zdarma

Skupina nad 15 osob      30 Kč/20 minut



  1. pozvánka

    Adventní víkend s Mikulášem ve Slaném a nejen s ním

  2. pozvánka

    Mikuláš na koni, oblíbený vláček, bruslení nebo čerti na Mayrovce

  3. sport

    Proč nejít fandit Kanonýrům Kladno, už zítra potkáte i Mikuláše a možná vyhrajete v tombole

  4. foto

    FOTO: V kladenském nákupním centru se sportovalo již potřetí

  5. foto

    V Kladenské sportovní hale se uskutečnil Sportovní den mládeže

  6. krimi

    Policie v Kladné hledá zloděje, který odcizil dvacet pět tisíc korun

  7. video

    Kladenský muzikant Tauber vydal nový videoklip

  8. foto

    FOTO: V kladenském nákupním centru se sportovalo již potřetí

  9. info z radnice

    Voda v Kladně podraží minimálně, akcionáři našli kompromis

  10. pozvánka

    Do Zooparku Zájezd za čerty i vánočními tradicemi

  11. pozvánka

    Projít peklem až do nebe, to se dá zažít jen na Mayrau

  12. zprávy

    Středočeská záchranka pokračuje v trendu pravidelné obměny vozového parku

  13. foto

    Zcela zaplněný sál kina Sokol v Kladně byl místem galavečera sportovců z klubu Miners

  14. sport

    Poradíme vám, kde tento týden můžete fandit kladenským sportovcům

  15. zprávy

    Celý prosinec bude kladenským centrem jezdit vánoční vláček

  16. foto

    V Zahradě Kladenského zámku najdete skřítkovo údolí

  17. foto

    Kladno tentokrát pojalo rozsvícení svého stromu naprosto neopakovatelně

  18. krimi

    Víme, kde policisté tento týden budou v Kladně měřit rychlost

  19. foto

    Tradiční BUDIŽ SVĚTLO opět zaznělo na zaplněném slánském náměstí

  20. foto

    V Knovízi jsou s čerty žerty, akce sklízí úspěch