Teplárna Kladno Dalibor Janda v Kladně Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • 90 let školy
  • SAMK
  • Práce ve Slaném

V Kladně na Sletišti již funguje trampolínový park

Středa, 12. května 2021 07:10

Sportovní areály města Kladna zahájily v úterý provoz trampolínového parku. Ten je pro veřejnost otevřen za zvýšených hygienických podmínek a maximální počet návštěvníků se řídí dle aktuálních vládních nařízení.

V Kladně na Sletišti již funguje trampolínový park (Foto: SAMK)

Trampolínový park naleznete v krásném prostředí u kladenského lesoparku Lapák v srdci sportovišť Sportovních areálů města Kladna. Byl vybudován v roce 2012 a nabízí svým návštěvníkům několik trampolín (zemní trampolínu, trampolínu O92, trampolínu R79, trampolínu R54, trampolínovou čtyřsestavu Eurotramp, vzduchovou trampolínu, trampolínovou dvojsestavu Eurotramp).

V areálu jsou k dispozici mobilní toalety a umývárna, lavičky pro doprovázející osoby nebo stojany na jízdní kola. Zdarma je možné využít Wifi připojení.

Provozní doba parku:

Pondělí: 9:30–⁠19:00

Úterý: 9:30–⁠9:00

Středa: 9:30–⁠19:00

Čtvrtek: 9:30–⁠19:00

Pátek: 9:30–⁠19:00

Sobota: 9:30–⁠19:00

Neděle: 9:3019:00

VSTUPNÉ

Jednorázový vstup          45 Kč/20 min

Jednorázový vstup          75 Kč/40 min

Permanentka – 10 vstupů á 20 min           350 Kč

Neskákající doprovod a děti do 2 let       zdarma

Skupina nad 15 osob      30 Kč/20 minut

Platnost permanentek do trampolínového parku zakoupených v roce 2020 bude automaticky prodloužena do 31. 12. 2021.

Autor: (red)



  1. sport

    Legendární Milan Nový dostal k sedmdesátinám vlastní knihu, křtil ji Jaromír Jágr

  2. zprávy

    Psí útulek Bouchalka představuje Sorbona, chcete ho?

  3. sport

    Kladenští volejbalisté se zahraničními posilami cílí v nadcházející sezoně na top čtyřku

  4. sport

    Hokejbalové drama i bitka. Kladno doma těsně porazilo Dobřany

  5. sport

    Fotbalové Kladno zvládlo další přestřelku, tři body veze z Rakovníka

  6. zprávy

    Psí útulek Bouchalka představuje Slávka, chcete ho?

  7. foto

    Na Sletišti se konal šestý ročník Seniorského pětiboje

  8. zprávy

    Nové přístrojové vybavení zaplatila kladenské nemocnici místní teplárna

  9. sport

    Fotbalové Kladno odstartovalo nevyrovnanými výkony, potvrdí v sobotu lepšící se formu?

  10. sport

    Tým Miners do 13 let vyhrál na turnaji ve Frýdku-Místku všechny zápasy

  11. pozvánka

    Ve Sládečkově vlastivědném muzeu je k vidění známková tvorba Cyrila Boudy

  12. foto

    Střední škola designu a řemesel Kladno se zapojila do akce „UKLIĎME SVĚT“

  13. foto

    V Buštěhradě byl den otevřených dveří ve sluneční elektrárně

  14. krimi

    V Kladně jsou poctiví nálezci horkým zbožím

  15. krimi

    V Kladně kradl recidivista potraviny, teď mu hrozí tři roky žaláře

  16. krimi

    V Libušíně napáchal zloděj na novostavbě škodu 60 tisíc

  17. zprávy

    V Kladně a Slaném se natáčel seriál Ochránce

  18. pozvánka

    Sbor dobrovolných hasičů z Hřebče zve na požární útok

  19. pozvánka

    Ve Slaném budou rožnit býka, vyhlásí sportovce roku a uspořádají mistrovství v boulderingu

  20. krimi

    Mladík usedl za volant i přes zákaz řízení, nyní mu hrozí vězení