ROYAL Fitness SAMK Měsíčník Kladno
ČSAD KLADNO Nad Kladnem Klapod
  • Nad Kladnem
  • SAMK
  • SOU a SOŠ Kladno

V Kladně na Sletišti již funguje trampolínový park

Pondělí, 11. dubna 2022 07:10

Sportovní areály města Kladna dnes zahájily provoz trampolínového parku. Ten se nachází vedle letního koupaliště u Sletiště. Můžete tak strávit příjemné rodinné odpoledne.

V Kladně na Sletišti již funguje trampolínový park (Foto: SAMK)

Trampolínový park naleznete v krásném prostředí u kladenského lesoparku Lapák v srdci sportovišť Sportovních areálů města Kladna. Byl vybudován v roce 2012 a nabízí svým návštěvníkům několik trampolín (zemní trampolínu, trampolínu O92, trampolínu R79, trampolínu R54, trampolínovou čtyřsestavu Eurotramp, vzduchovou trampolínu, trampolínovou dvojsestavu Eurotramp).

V areálu jsou k dispozici mobilní toalety a umývárna, lavičky pro doprovázející osoby nebo stojany na jízdní kola. Zdarma je možné využít Wifi připojení.

Provozní doba parku:

Pondělí: 9:30–⁠19:00

Úterý: 9:30–⁠19:00

Středa: 9:30–⁠19:00

Čtvrtek: 9:30–⁠19:00

Pátek: 9:30–⁠19:00

Sobota: 9:30–⁠19:00

Neděle: 9:3019:00

VSTUPNÉ

Jednorázový vstup          45 Kč/20 min

Jednorázový vstup          75 Kč/40 min

Permanentka – 10 vstupů á 20 min           350 Kč

Neskákající doprovod a děti do 2 let       zdarma

Skupina nad 15 osob      30 Kč/20 minut



  1. krimi

    Policisté v červnu připomínají Evropský den proti vloupání

  2. zprávy

    Slánská galerie V Troubě představila fotografie amatérských autorů z města a okolí

  3. zprávy

    Redakční výběr toho, co vám možná tento týden v Kladenských listech uteklo

  4. zprávy

    SOŠ a SOU Kladno náměstí Edvarda Beneše dostane peníze od kraje na praxe v zahraničí

  5. zprávy

    Jak jsem se nestal youtuberem, kamera přidává na váze, ne na inteligenci, pizza a požár

  6. krimi

    U zřícené budovy v Kladně zasahovalo 10 jednotek hasičů, zachránili 24 osob

  7. zprávy

    Slánský tuplák dnes pokračuje, neděle od 10 do 13 hodin bude hlavně pro děti

  8. krimi

    Desátý ročník Seniorského víceboje zná své vítěze, opět ho pořádali strážníci v Kladně

  9. zprávy

    Plovoucí město mladých stavitelů z Kladna postoupilo do mezinárodního superfinále soutěže Modelium

  10. zprávy

    Jů a Hele pobaví děti v kladenském Kině Sokol, vstupenky už jsou v předprodeji

  11. zprávy

    Nový fitness program Les Mills v Royal Fitness přináší zábavu a výzvy

  12. zprávy

    Kam o víkendu i po něm, kultura, sport, zábava i poučení. Vyberte si v naší nabídce

  13. zprávy

    Více než 20 stánků s pitím i jídlem, Plzeň bude také, tři dny zábavy pro děti a dospělé startují v pátek

  14. zprávy

    Pravý Kavkaz zažijete v centru Kladna, nová restaurace Elen Art vám to umožní

  15. zprávy

    Slánské turistické noviny lákají nejen na prázdninový program

  16. zprávy

    Pizza Slaný

  17. zprávy

    Motýlí a hmyzí den je pro vás připraven v Zooparku Zájezd na neděli

  18. zprávy

    Tři porody. Tři zážitky. Tři traumata. Kronika rodinného chaosu z pohledu otce

  19. zprávy

    Kladenské koupaliště Sletiště zahájí sezonu tento pátek

  20. zprávy

    Královický dvůr hledá kuchaře, nabízí plat až 60 000