ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Rytíři zahájí sezonu 10. září proti Vítkovicím

Pondělí, 10. května 2021 07:00

Jen pár dní po postupu do extraligy řeší Rytíři kádr na nadcházející sezonu, rekonstrukci ČEZ stadionu i přípravná utkání. Zároveň už znají rozpis zápasů na ročník 2021/22, který pro Kladno začne 10. září doma zápasem s Vítkovicemi.

Rytíři zahájí sezónu 10. září proti Vítkovicím (Ilustrační foto: Jiří Hokův Studio Fabrika)

Vzhledem k rozšíření soutěže na 15 týmů odehrají všechny kluby 60 kol (dříve 52). Kladno bude na úvod hostit Vítkovice s Rostislavem Maroszem, jedním ze strůjců postupu. První kolo se odehraje 10. září na kladenském ČEZ stadionu, který se už začal rekonstruovat a výrazně se zmodernizuje. Časy zápasů se teprve upřesní.

Všechno zatím vypadá tak, že se výměna střechy, oken, opláštění a dalších komponentů stadionu v rámci první fáze rekonstrukce stihne do konce srpna nebo začátku září. Přípravné zápasy by se měly ale odehrávat venku či na druhé ploše zimního stadionu. Nikdo také neví, jaká bude pandemická situace a omezení. Klub si však přeje, aby se létem začalo vše navracet do normálu a diváci se na stadion opět mohli vrátit stejně jako mládežnické kategorie.

Během září má Kladno v rozpisu ještě dalších sedm klání. Ve druhém kole zavítá na led bývalého prvoligového rivala z Českých Budějovic, venku se představí ještě v Liberci, Karlových Varech a Třinci, doma pak bude hostit Hradec Králové, Litvínov a Zlín.

Zdroj: Rytíři Kladno