ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

Klub zaplatí mladým Kanonýrům účast na dvou letních turnajích

Pátek, 7. května 2021 07:00

Účast na oblíbených a prestižních turnajích Prague Games a Unyp Cup bude pro všechny hráče Kanonýrů zdarma. Rozhodlo o tom vedení klubu, které tak chce poděkovat členům za podporu a loajalitu, když v nelehké době stáli za oddílem a plnili si své povinnosti.

Klub zaplatí mladým Kanonýrům účast na dvou letních turnajích. (Foto: Kanonýři Kladno)

Turnaje Kanonýři přihlásili na základě ankety, která probíhala v členské sekci. Každé akce se zúčastní pět kanonýrských týmů po 17 hráčích v kategoriích U10 až U19.

„Vnímáme jako velkou prioritu v rámci restartu sportu, abychom nabídli našim členům maximum sportovních aktivit, ať už se jedná o rozšířený tréninkový program, kompenzační akce, kempy, tábory, soustředění či turnaje. O to víc nás v takové době těší, že se nám podařilo zajistit dodatečné prostředky, abychom mohli vybrané turnaje nabídnout členům zdarma. Chceme nejen vyjít vstříc těm, kteří si nemohli dovolit účast z finančních důvodů, ale zároveň ocenit všechny, kteří zachovali loajálnost ke klubu a řádně si i ve složitém období plnili veškeré členské povinnosti,” vysvětluje rozhodnutí generální manažer klubu Ondřej Riebauer.

Prvním turnajem, který snad přijde na řadu, budou mezinárodní Prague Games od 7. do 10. července. „Jsem rád, že vedení klubu zajistilo finanční prostředky na podporu tak kvalitního turnaje. Měly by se ho účastnit zahraniční týmy, což je pro nás do sezony skvělá příprava. Od turnaje očekávám kvalitní zápasy, které prověří naše týmy a ukážou nám charakter družstev, s nimiž do nové sezony půjdeme,“ říká šéftrenér mládeže Michal Skuhrovec.

Koncem prázdnin pak Kanonýři zamíří znovu do Prahy, tentokrát na 10. ročník stále populárnějšího turnaje Unyp Cup. „I já oceňuji, že klub finančně podpoří účast na tomto výběrovém turnaji. Umožní nám to sestavit nejsilnější možné týmy v souladu s nastavenými předsezonními cíli. Akce se tak stává vrcholem naší předsezonní přípravy,“ uvedl další z kanonýrských šéftrenérů Miroslav Šnajdr.

Zdroj: Kanonýři Kladno