Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
 • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
 • Práce ve Slaném

Čabárna připravila pro děti zajímavou stezku po Kladně a okolí

Úterý, 4. května 2021 07:00

Naučné středisko ekologické výchovy Kladno-Čabárna přichystalo od 1. do 30. května stezku plnou úkolů, kterou lze projít zcela samostatně. Po cestě si přiblížíte známá i neznámá místa z Kladna a okolí a ještě dostanete odměnu.

Čabárna připravila pro děti zajímavou stezku po Kladně a okolí. (Foto: KL)

Po Kladně se nachází devět stanovišť, která jsou určitým způsobem zajímavá či významná. Na každém stanovišti naleznete informační ceduli, která obsahuje popis, čím je toto místo zajímavé, soutěžní otázky i tip na další zajímavost v okolí.

Pro zapsání svých odpovědí použijte hrací kartu, kterou si lze stáhnout ZDE:. Postačí vám však i čistý papír, kde bude uvedeno jméno, příjmení a věk soutěžícího, kontakt na vás a čísla otázek a jejich odpovědi. Hrací kartu si také můžete ve všední dny vyzvednout v budově ekocentra na Čabárně, a to vždy mezi 8. a 15. hodinou. Vyplněnou hrací kartu vhoďte do schránky ekocentra nebo ji oskenovanou zašlete na e-mail: info@nsev-kladno.cz.

Zaslané hrací karty budou slosovány a výherci následně obdrží drobné odměny. Podmínkou pro slosování je alespoň šest správných odpovědí a odevzdání vyplněné hrací karty nejpozději do 5. června.

Stanoviště můžete navštěvovat na přeskáčku kdykoli v daném časovém rozmezí a hrací kartu lze vyplňovat i zpětně z domova.

Seznam devíti stanovišť:

 1. Dub na Beraníku
 2. Přírodní divadlo Barré
 3. Lípy Rozdělov
 4. Jezírko Rozdělov
 5. Bazén u zimáku
 6. Bývalá ZOO
 7. Park u gymnázia
 8. Žraločí zuby
 9. Čabárna
Čabárna připravila pro děti zajímavou stezku po Kladně a okolí. (Foto: KL)

Autor: (red)