Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Obchvat okolo Slaného se opravuje, tvoří se kolony

Pátek, 23. dubna 2021 07:10

Notnou dávkou trpělivosti se musí obrnit řidiči, kteří jedou obchvatem okolo Slaného. Na něm od pondělí pracují silničáři a oprava potrvá až do konce dubna. Na silnici I/7 se tvoří kolony, ty se však dělají i v samotném městě, ve kterém se opravuje Pražská ulice. Od 16. dubna se začne i s rekonstrukcí Žižkovy ulice. 

Obchvat okolo Slaného se opravuje, tvoří se kolony. (Foto: KL)

„Při opravách komunikace, které začaly v pondělí u Netovic, bylo zjištěno, že silnice je v daleko horším stavu, než jsme čekali. Bylo proto rozhodnuto, že opravy neskončí ve středu 21. dubna, jak byl předpoklad, ale potrvají až do konce dubna. Nyní se pracovníci posunuli o pár kilometrů dál a opravují povrch u Studeněvsi a Kvíčku. Řidiči se proto musejí obrnit trpělivostí a počítat u Slaného s dlouhými kolonami. A špatně průjezdné je i Slaný, kde pokračuje též oprava silnice v Pražské ulici a přilehlého kruhového objezdu U Brodu,“ upozornil Martin Buček z ŘSD.

Od 26. do 28. dubna bude ve Slaném probíhat také oprava povrchu silnice v ulici Žižkova. Celý úsek bude zcela uzavřen. Po tuto dobu nebude fungovat zastávka BUS Slaný, žel. stanice na linkách 388 a 592. Objízdná trasa pro autobusy povede ulicí Plynárenská do zastávky Slaný, ČSAD. Ulice Wilsonova bude pro ostatní linky zcela průjezdná.

Autor: (mv)