ČSAD KLADNO
  • Kladno
  • Rebuy Stars
  • Den otevřených dveří

V Kladně si ke svému lupu vyhlédl zloděj stánek s občerstvením

Pondělí, 19. dubna 2021 07:30

V minulém týdnu došlo k vloupání do stánku s občerstvením, který se nachází na parkovišti u Baumaxu. Zloděj tam napáchal škodu za 24 tisíc korun. Teď by si s ním rádi promluvili policisté, kteří zároveň shání svědky události.

V Kladně si ke svému lupu vyhlédl zloděj stánek s občerstvením.

K vykradení stánku s občerstvením v Unhošťské ulici došlo mezi 10. a 11. dubnem v časovém rozmezí od 20.00 hodin do 10.20 hodin dne následujícího. Zloděj tam nejprve poškodil bezpečnostní roletu a poté vnikl dovnitř, kde se těšil na svůj lup. Našel ale jen dva tisíce korun. Při svém řádění také poškodil kolečka u plynového grilu. Celková škoda, kterou majiteli způsobil, se dostala na částku 24 tisíc korun.

Kladenští policisté po pachateli pátrají a případ prošetřují jako podezření z trestných činů poškození cizí věci a krádeže.

„Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události, kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se poblíž stánku s občerstvením v ulici Unhošťská v Kladně nedaleko parkoviště u obchodního domu. Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, jenž se vloupal do stánku a způsobil škodu poškozením i odcizením, sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Autor: (mv)