Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Kanonýři vyhlíží návrat společných tréninků

Neděle, 11. dubna 2021 09:00

Půjde se od pondělí 12. dubna vrátit ke společným tréninkům? Kanonýři v to pevně věří, nicméně právní výklad sportovních svazů ještě nepotvrdilo ministerstvo zdravotnictví.

Kanonýři vyhlíží návrat společných tréninků. (Ilustrační foto: Kanonýři Kladno)

Velmi příznivé zprávy zveřejnil Český florbal a Česká unie sportu. Podle jejich právního výkladu je od pondělí umožněna organizovaná sportovní činnost: venku pro 20 osob a uvnitř pro 10. A pakliže budou sportovci pravidelně testovaní, jedenkrát za 5 dní, nepotřebují ani roušku. Ovšem pozor: jde pouze o pohled právníků. Zda skutečně k tolik očekávanému rozvolnění sportovních restrikcí v pondělí dojde, je zatím nejasné. Pozitivní zprávy Českého florbalu i České unie sportu totiž téměř okamžitě zchladila Národní sportovní agentura.

„Všichni se těšíme, až budeme moct zase společně trénovat. Jsme připraveni využít jakoukoliv příležitost, která bude v souladu s dodržováním pravidel. Čekáme na upřesňující informace pro nastavení pravidel, ovšem pracujeme s variantami venkovních i vnitřních tréninků v menších skupinách. Chceme mít činnost co nejširší, abychom členům vykompenzovali nucenou dlouhou pauzu,“ říká sportovní ředitel Kanonýrů Jan Pazdera.

Zdroj: Kanonýři Kladno