Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Rytířské autokino bude vysílat i semifinálové zápasy v Porubě, vstupenky jsou v prodeji

Úterý, 6. dubna 2021 07:10

Semifinále hokejového play off pokračuje v úterý a ve středu, kdy Rytíře čekají odvety na ledě Poruby. Oba venkovní zápasy budete moci opět sledovat společně v autokině na parkovišti u Sletiště, kupte si vstupenky.

Rytířské autokino bude vysílat i semifinálové zápasy v Porubě, vstupenky jsou v prodeji. (Foto: Rytíři Kladno)

V autokině panovala během úvodních semifinálových klání skvělá atmosféra. Aby také ne, Rytíři udělali divákům radost, když oba zápasy vyhráli a do Poruby jedou s vedením 2:0 na zápasy. Podpořte kladenský tým na dálku znovu, v úterý i ve středu se hraje od 17:30.

Rytíři Kladno prosí o striktní dodržování těchto pravidel:

  • Posádka vozidla musí být složena pouze z členů jedné domácnosti.
  • Vystupovat z auta je možné pouze v nutných případech a je povinné mít zakrytá. ústa i nos respirátorem minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.
  • Na místě vysílání je přísný zákaz konzumace alkoholických nápojů a platí i zákaz kouření.
  • Na místo můžete dorazit pouze ve vozidle a s platnou vstupenkou.
  • Okolo areálu projekce se s ohledem na aktuální opatření nesmí srocovat lidé/kolemjdoucí. Na dodržování tohoto bodu bude dohlížet policie.
  • Při nedodržování jakýchkoliv pravidel bude neukázněná osoba vykázána z prostoru projekce.

Cena vstupenky za vozidlo, nikoliv za osobu

Vstupenky do Rytířského autokina budou moci zájemci kupovat přes oficiální klubový web ve spolupráci se společností Enigoo – stejným způsobem jako při koupi vstupenek na zápas. Cena vstupenky za jedno vozidlo je 300 korun (neodvíjí se od počtu osob ve vozidle). Dle aktuálních nařízení je však možné, aby v dopravním prostředku byli pouze členové jedné domácnosti. Držitelé permanentních vstupenek na letošní sezonu mají slevu a vstupenka na jedno promítaní je tak vyjde na 250 korun (sleva se projeví až v košíku – při koupi vstupenky zadejte do políčka se slevovým kódem číslo vaší permanentky).

Kdo dříve přijede, ten bude mít lepší parkovací místo. Pokud však chcete mít ten nejlepší výhled, zakupte si VIP vstupenky, a to za 500 korun/vozidlo. Díky tomu totiž získáváte právě ta nejlepší parkovací místa v těsné blízkosti obrazovky, takže vám žádný detail ze hry neuteče!

Zápasy kladenských Rytířů v play off budou v Rytířském autokině promítány na LED obrazovce o rozměrech 7×4 metry. Sledovat budete moci nejen domácí utkání, ale i ta venkovní.

Zdroj: Rytíři Kladno