Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Slánský starosta obdaroval vajíčky děti z domova v Ledcích

Neděle, 4. dubna 2021 10:00

Radní Středočeského kraje a zároveň starosta města Slaného, Martin Hrabánek, myslel na děti z Dětského domova Ledce a v sobotu po obědě jim osobně přivezl 600 kusů vajec, jako dar k Velikonocům.

Slánský starosta obdaroval vajíčky děti z domova v Ledcích (Foto: KL)

V sobotu odpoledne si na 600 kusů vajec před Dětským domovem Ledce převzalo několik jeho obyvatel, společně s ředitelem Romanem Pejšou. Ty jim přivezl slánský starosta a zároveň radní Středočeského kraje Martin Hrabánek.

„My jsme dostali od společnosti OVUS vajíčka, jedny barvená a druhá syrová, tak jsem se rozhodl, že je daruji Dětskému domovu Ledce, ve kterém jsem se byl podívat i před Vánoci, takže jsem zvolil místo, které znám a vím, jak to zde chodí,“ uvedl pro Kladenské listy radní Středočeského kraje Martin Hrabánek.

„My moc děkujeme vedení Středočeského kraje za vajíčka na Velikonoce. Máme tady zhruba 25 dětí, které tady na svátky zůstaly. Děti mají u nás pestrý program i během Velikonoc. Z vajíček budeme dělat například pomazánky nebo salát, a další vajíčka půjdou do kuchyně na běžné vaření,“ popsal pro Listy ředitel Dětského domova Ledce Roman Pejša.

Autor: (mv)