Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném

Ve Slaném kradl devatenáctiletý feťák, skončil v policejní cele

Neděle, 4. dubna 2021 09:30

Slánské strážníky zaujala minulé úterý vylomená mříž u skladu ve Wilsonově ulici. Místo si pořádně obhlédli a zaznamenali pohyb podezřelé osoby, která měla již svůj lup připravený k odcizení. Proto na nic nečekali a zavolali si na pomoc policisty.

Ve Slaném kradl devatenáctiletý feťák, skončil v policejní cele (Ilustrační foto: KL)

V úterý 30. března po třetí hodině přijali slánští policisté oznámení od městských strážníků, že se u skladu prodejny ve Wilsonově ulici nachází vylomená mříž. Strážníci v zadní části prodejny zaznamenali muže, který se zde volně pohyboval a měl připravené zboží k odcizení.

„Policisté po příjezdu na místo oznámení podezřelého devatenáctiletého pachatele zadrželi. Vzhledem k tomu, že u něj byl zjištěn pozitivní test na návykové látky, byl umístěn do policejní cely. Vzniklá škoda byla předběžně vyčíslena na částku necelých dvou tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

V současné době je muž za své protiprávní jednání podezřelý z trestného činu krádeže vloupáním ve stádiu pokusu.  Tohoto skutku se dopustil v čase vyhlášeného nouzového stavu, a proto mu hrozí nyní i vyšší trest.

Autor: (red)