Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Žena vystěhovala v Kladně byt ke kontejnerům

Středa, 24. března 2021 07:10

Strážníci Městské policie Kladno denně přijímají oznámení od občanů o tom, že kolem kontejnerů na odpad je velký nepořádek. I když pracovníci AVE odpad vyvezou a místo uklidí, během chvíle je vše zpět. Stejně tak tomu bylo i v Děčínské ulici.

Žena vystěhovala v Kladně byt ke kontejnerům (Foto: KL)

Obyvatelé domu oznámili hlídce strážníků, že neznámá osoba odložila velké množství nábytku a dalšího vybavení bytu ke kontejnerům na odpad. Při místním šetření strážníků vyšlo najevo, že znečišťovatelem je jedna z obyvatelek domu. Ta se společně se svými syny rozhodla vystěhovat vybavení bytu. Protože podle svých slov nevlastní vozidlo, kterým by odpad odvezla do sběrného dvora, vystěhovala vše ke kontejnerům. Jak přiznala, nábytek vynášeli z bytu průběžně od nedělního večera. Strážníci ženu vyzvali k úklidu a seznámili jí s tím, že si na telefonním čísle 601 027 409 může objednat přistavení bikramové vany.

Vzhledem k množství odpadu strážníci ženě na úklid dali lhůtu 24 hodin a její jednání bude řešit správní orgán. Teď ženě hrozí pokuta až do výše sta tisíc korun.

 Autor: Alena Purkytová