Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Ve Pcherách vykradl zloděj kůlnu, policie hledá svědky

Úterý, 23. března 2021 07:30

Kladenští kriminalisté se od minulého čtvrtka zabývají vloupáním do kůlny ve Pcherách. Zloděj se do ní dostal snadno. Stačilo přeštípnout visací zámek a měl dveře ke krádeži otevřené. Policie nyní hledá případné svědky.

Ve Pcherách vykradl zloděj kůlnu, policie hledá svědky (Ilustrační foto: KL)

Kladenští kriminalisté prošetřují vloupání do kůlny v obci Pchery. K události došlo ve čtvrtek 18. března v době od 14:50 do 22:30 hodin. Nezjištěný pachatel tam uštípl visací zámek od dveří a té poté odcizil kompresor nezjištěné značky v hodnotě 1 500 korun.

Případ je prošetřován jako trestný čin krádeže a jelikož se pachatel skutku dopustil za vyhlášeného nouzového stavu, hrozí mu trest odnětí svobody na dva roky až osm let.

„Aby se podařilo zloděje vypátrat, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí kůlny v inkriminovanou dobu podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno-venkov nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 561. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Autor: (red)