Nábor k policii Kladno
ČSAD KLADNO
  • Kladenská Teplárna nabízí zaměstnání
  • Práce ve Slaném
  • Leoš Stránský

Po kladenském okrese se projížděly ženy bez řidičáku a s drogou v těle

Úterý, 23. března 2021 07:00

Policisté v kladenském okrese provádí pravidelně dohled nad bezpečností a plynulostí silničního provozu. V minulém týdnu zastavili jednu řidičku, která si před jízdou dala pervitin a druhou, která byla v zákazu řízení. Oběma ženám nyní hrozí vězení.

Po kladenském okrese se projížděly ženy bez řidičáku a s drogou v těle (Ilustrační foto: KL)

„Policisté ve čtvrtek 18. března krátce po poledni zastavili v obci Zlonice v Nádražní ulici osobní vozidlo Citroen C2, za jehož volantem zjistili sedmačtyřicetiletou ženu, která má vysloven zákaz řízení pro všechny skupiny řidičského oprávnění. Ten jí byl vysloven Městským úřadem ve Slaném od 13. března letošního roku do 10. února roku následujícího. Případ je šetřen jako maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a nezodpovědné ženě hrozí až na dva roky vězení,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Nováková.

„Druhou řidičku řešili policisté téhož dne jen několik minut před šestnáctou hodinou v obci Zvoleněves. Třiadvacetiletá žena řídila osobní vozidlo ve směru od Slaného na Slatinu a v tomto případě také neměla za volantem co pohledávat. Její test na drogy vyšel s pozitivním výsledkem. Žena užila před jízdou látku Amfetamin/Metamfetamin. Byla vyzvána k odběru biologického materiálu v nemocničním zařízení, čemuž se dobrovolně podrobila. Nyní čelní podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což jí hrozí až jeden rok za mřížemi,“ sdělila k druhé hříšnici za volantem Michaela Nováková.

Autor: (red)